Najważniejsza decyzja
Warriors Runs
Fabryka Wojowników
Krewniacy
Kocham nie biję
69 TOUR DEPOLOGNE 2012-05-10 12:33:48

 

 

 

Pierwszy etap Tour de Pologne Amatorów odbędzie się 10 lipca. Start i meta zorganizowane będą w centrum Jeleniej Góry, a do pokonania będzie 39,2-kilometrowa trasa. Tego samego dnia rozpocznie się 69. edycja Tour de Pologne UCI World Tour.
Drugi etap TdP Amatorów, podobnie jak przed rokiem, zagości w Bukovina Terma Hotel SPA. Wszyscy chętni będą mieli okazję 15 lipca pokonać 56,6-kilometrową malowniczą trasę wokół Bukowiny Tatrzańskiej.
W ramach Pucharu Fiat Lang Team odbędą się jeszcze trzy inne wyścigi. 13 maja w Białymstoku, dzień po Skandia Maraton Lang Team, rozegrany zostanie wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku dla mastersów i amatorów. Do cyklu dołączą również dwie imprezy rangi Mistrzostw Polski.
21 lipca odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w jeździe parami na czas i Wyścig o Puchar Burmistrza Bytowa w jeździe parami na czas amatorów, a 8 września zapraszamy do Rzeszowa na Górskie Mistrzostwa Polski Masters i Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa dla amatorów. Zawody w Bytowie i Rzeszowie odbędą się dzień przed rywalizacją w Skandia Maraton Lang Team.

 

 

 

 

 

Puchar Fiat Lang Team w kolarstwie szosowym 2012


13.05 - Białystok
10.07 - Jelenia Góra – Tour de Pologne Amatorów I
15.07 - Bukovina Terma Hotel SPA – Tour de Pologne Amatorów II
21.07 - Bytów

 

wiecej na :

 

69 TOUR TE POLOGNE-  Prezentacja

 

http://www.langteam.com.pl/


2015 ® Iwona Guzowska, All Rights Reserved Projekt i wykonanie www.cesin.pl