Najważniejsza decyzja
Warriors Runs
Fabryka Wojowników
Krewniacy
Kocham nie biję

Szkolenia i coaching

 

 

 

Imprezy medialne organizowane przez Iwonę Guzowską, takie jak Mistrzostwa Polski w Wieloboju Strzeleckim Gwiazd, Turniej Siatkówki Plażowej czy SsangYong Cup - Wyścig Gwiazd, są wyjątkowymi z kilku powodów. Jednym z nich są uczestnicy - osoby znane i lubiane. Imprezy te, są otwarte dla publiczności, która może z bliska podziwiać i kibicować swoim ulubieńcom. Jednak to co najważniejsze to cel tych przedsięwzięć. Udaje się pomóc dzieciom które z różnych przyczyn mają gorszy start, jak i chorym dzieciom, na których leczenie i rehabilitację często brakuje środków. Warto organizować takie imprezy, bo dzięki nim można zobaczyć uśmiech dzieci.

 

 

 

SsangYong Cup - Wyścig Gwiazd 


Iwona Guzowska czuje się doskonale nie tylko w ringu ale i na scenie. Okazuje się, że sportowiec może doskonale sprawdzać się w roli konferansjera i prowadzącego najróżniejsze uroczystości i konferencje. Bardzo dobra prezencja, obycie z kamerami, poczucie humoru i inteligencja to niewątpliwe atuty dzięki którym poprowadziła duże imprezy medialne takie jak galę z okazji 80-lecia polskiego boksu (wraz z Maciejem Orłosiem), galę przedolimpijską (z Tomaszem Kammelem) czy galę "Yah Film Festiwal" (z Krzysztofem Skibą) dla programu pierwszego TVP.

  

 Najbardziej spektakularne są jednak imprezy medialne organizowane przez Iwonę Guzowską takie jak Mistrzostwa Polski w Wieloboju Strzeleckim Gwiazd, Turniej Siatkówki Plażowej czy SsangYong Cup - Wyścig Gwiazd. Są to wyjątkowe imprezy z kilku powodów. Jednym nich są uczestnicy - osoby znane i lubiane. Imprezy te, są otwarte dla publiczności, która może z bliska podziwiać i kibicować swoim ulubieńcom. Jednak to co najważniejsze to cel tych przedsięwzięć. Udaje się pomóc dzieciom które z różnych przyczyn mają gorszy start. Są również i chore dzieciaki, na których leczenie i rehabilitację często brakuje środków. Warto organizować takie imprezy, bo dzięki nim można zobaczyć uśmiech dzieci.

 

zapraszamy do Galerii

Wystąpienia szkoleniowe z zakresu motywacji 

 

Doświadczenie jakie Iwona Guzowska zdobyła w ringu jest nieocenione w codziennym życiu. Często spotyka się z pytaniami jak to jest, kiedy staje się twarzą w twarz z przeciwnikiem, co się wtedy czuje i jak sobie poradzić z tak ogromnym stresem. Nie da się wyjaśnić pewnych uczuć, jednak wiele mechanizmów można z powodzeniem przenieść nie tylko na życie codzienne ale i na biznes. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty a przede wszystkim poznanie siebie samego to droga do sukcesu w każdej dziedzinie.

Dalego właśnie mistrzyni stara się wykorzystać swoją wiedzę do tego by pomóc innym znaleźć motywację, by pomóc uwierzyć że można żyć lepiej, pełniej i efektywniej. Do tej pory była gościem między innymi takich firm jak "Gaspol", "Provident" czy "Pliva Kraków". Teraz rozpoczyna się ogólnopolska akcja "Chudnij przyjemnie", adresowana do każdego, kto chce zmienić swój styl życia ale nie wie jak bądź też nie może znaleźć dość motywacji by zamiary zamienić w czyny. Przez osiem kolejnych tygodni eksperci psychologii, dietetyki i sportu będą spotykać się z kobietami największych miast Polski.


2015 ® Iwona Guzowska, All Rights Reserved Projekt i wykonanie www.cesin.pl