×
News Szkolenia Galeria Referencje Kariera sportowa Współpraca

Iwona Guzowska

W każdej kobiecie
jest wojowniczka!

Czego może nauczyć Cię Wojowniczka?

Iwona Guzowska

mistrzyni świata
w kickboxingu i boksie.

Czego może nauczyć Cię Mistrz?

Iwona Guzowska

Budowanie pozytywnej
komunikacji!

Czego może nauczyć Cię szkolenie?

Iwona Guzowska

Zawalcz o siebie!
Każdy czas jest dobry.

Czego może nauczyć Cię Kobieta?

Kariera sportowa

sztuki walki / góry / rower

Najbliższe szkolenia

warsztaty / coaching / motywacja

Dla biznesu

Praca to jedna z najważniejszych spraw jakiej poświęcamy nasz czas. Od niej zależy nasz status społeczny. Nie zadaję pytania czy warto inwestować w siebie i swoich pracowników. To oczywiste. Zadam jednak pytanie o sposób pracy z ludźmi, którzy mają realizować określone zadania biznesowe.

Jestem wyznawcą pozytywnej motywacji, budowanej poprzez rozwój wewnętrznej siły i talentów każdego człowieka. Tak! Każdego.

Nie każdy jednak wie, jak dotrzeć do własnych pokładów dlatego pomagam je odnaleźć i nazwać oraz przekonuję, żeby moi słuchacze już nigdy nie wahali się czy ich użyć.

Przykładowe tematy warsztatów dla firm:

  • Rozwiązywanie konfliktów i budowanie pozytywnej komunikacji. Szkolenie dla osób pracujących w zespołach, aby raz na zawsze pożegnać się z problemami związanymi z trudnościami w komunikacji.
  • Zbuduj zespół, bądź mistrzem współpracy zespołowej. Ciekawe zajęcia prowadzące do nowego podejścia do pracy zespołowej. Stworzone dla firm, w których potrzebna jest mądra i konstruktywna współpraca ludzi.
  • Ujarzmić potwora. Przeobraź stres w swojego sprzymierzeńca. Jak oswoić stres i wykorzystać jego siłę do pozytywnego działania.
  • Konkurencja – siła miłości czy nienawiści? Bezpośrednia rywalizacja nie musi być negatywnym i stresującym doznaniem, należy tylko umieć czerpać z niej inspirujące do działania elementy.

Szkolenie

igWomen Power Camp 2020

16-19/04 | Wierchomla
Obóz dla wyjątkowych kobiet! Przeżyj niesamowitą przygodę. Nawiąż nowe kontakty i przyjaźnie, stwórz swoje wspomnienia. Odkryj lepszą wersje samej siebie – uwolnij swoją MOC!

zapisz się

Szkolenie

igTa wredna małpa

TWM 7/3/2020
Udział w tych warsztatach zmieni twoje życie! Czy kiedykolwiek pomyślałaś o kimś “A to wredna małpa!”? Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie!

zapisz się

Szkolenie

igGhost Warrior

Przeżycie wyjątkowej przygody w oderwaniu od cywilizacji. Wszystkie elementy pozwolą na: wzmocnienie cech osobistych niezbędnych przy współpracy zarówno w obszarze biznesowym jak i prywatnym.

zapisz się

Szkolenie

igNiepowstrzymana moc

“Niepowstrzymana Moc’ to najnowsze szkolenie Iwony Guzowskiej!
Przygotowane specjalnie dla najbardziej wymagających osób.
Więcej informacji już wkrótce.

zapisz się

Nowa książka

Najważniejsza decyzja.
Kulisy jej powstania.

więcej informacji